Jdi na obsah Jdi na menu
 


Činčila Terezka

A že mám zvířat fakt málo.  Tak jsem si víceméně nedobrovolně pořídila v září 2012 činčilu Terezku. Původně byla k darování, ale nikdo ji nechtěl, v sázce bylo i to, že dostane "svobodu" nebo se stane i obědem. Tak jsem ji nejprve na 14 dní hlídala, no a už nebyla vyzvednuta. Ale to člověk tak nějak čekal. Zvířátko to bylo značně agresivní a kousavé. Dost vypelichané, vyhublé a s průjmem. 

 

Vše se napravilo a Terezka má dnes hezkou zdravou a hustou srst, kvalitní podestýlku i krmení. Přestala se bát a kousat. Vleze si už na ruku. Ale na mazlení není. Nu což, aspoň u mě spokojeně a klidně dožije. Nového páníčka už asi hledat nebudu. Sice se mi pár lidí ozvalo , ale fakt ji nebudu posílát poštou nebo vozit přes celou ČR, protože nejste schopni si ji vyzvednout.  Ono když je zvířátko zadarmo  i s  veškerým vybavením, tak co byste se namáhali si pro něj dojet, že jo.

 

A zřejmě je dobře, že se nikam nestěhuje, kdo ví, jak by s ní bylo nakládáno, až by nový majitel zjistil, že jsem nelhala a skutečně to není zvířátko na mazlení.